Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

 • Вартість : від 2000 грн/міс
 • Подача документів : Приймальна коміся працює до 1 вересня
 • Початок навчання :
  ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - Навчальний процес починається з 01.09.
  КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
 • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
 • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропозиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

 • основи галузевої економіки і підприємництва
 • електротехніка
 • інформаційні технології
 • ділова українська, англійська мови
 • секретарська справа
 • комп'ютерна обробка інформації
 • психологія і етика ділових відносин

Курси секретаря в Запоріжжі

Сучасна престижна професія. За останні роки професійні вимоги до офісним працівникам істотно змінилися. Міф про те, що робота секретаря не вимагає особливих навичок, остаточно спростовано. Отже, і назва цієї посадової позиції змінилося - «офіс-менеджер». Слово «office» в перекладі з англійської означає контора, канцелярія, тобто приміщення, в якому знаходиться офіційне представництво фірми, її керівництво. Таким чином, «офіс-менеджер» відноситься до категорії представницьких професій. Рівень вимог, що пред'являється до даної професії, дуже високий. Перш за все індивідуальні особистісні якості: організованість, пунктуальність, акуратність, тактовність, високий самоконтроль поведінки і емоцій, ініціативність, жива зацікавленість в роботі, стресостійкість, словесно-логічна і зорова пам'ять, високий рівень розвитку загального і вербального інтелекту, швидкість розуміння абстрактних понять та причинно -следственних зв'язків, правильна дикція, висока культура мови, логічність, етичність поведінки ...

Секретар - перша людина, голос якого чують по телефону клієнти і як не банально це звучить, «обличчя» компанії, від знань, умінь і доброзичливості якого залежить перше враження клієнтів і партнерів від компанії, а, отже, і успіх компанії на ринку. Крім цього, це те місце, з якого починається пізнання специфіки бізнесу і можливий кар'єрний ріст.

Професія секретаря, як і будь-яка інша, вимагає специфічних знань і вмінь, причому вимоги до секретаря зростають щорічно. Якщо раніше секретар повинен був володіти тільки друкарською машинкою, то тепер це цілий набір сучасної офісної техніки, грамотно управлятися з якої - важливе професійне вміння. Крім знання комп'ютера і вміння швидко друкувати, секретар повинен знати всі тонкощі діловодства, бути впевненим користувачем ПК, а іноді і спеціального програмного забезпечення, і, що дуже важливо, вміти грамотно, ввічливо і доброзичливо спілкуватися з людьми як всередині компанії, так і з її клієнтами.

Секретар = офіс-менеджер

На даний момент існує кілька часто пропонованих на ринку праці типів вакансій, що базуються на кваліфікації секретаря.

Секретар - референт - ця посада вимагає, перш за все, знань діловодства та документообігу, тобто вміння складати, зберігати, систематизувати документи, а також вміння швидко друкувати, користуватися персональним комп'ютером та іншою офісною технікою, працювати з електронною поштою, інформацією, вести телефонні переговори і спілкуватися з відвідувачами та клієнтами компанії. Ця професія вимагає високої культури, грамотності, витримки, пунктуальності.

Ресепшіоніст або секретар офісу або секретар приймальної, в основні обов'язки якого входить прийом і розподіл вхідних дзвінків і пошти, а також прийом відвідувачів, часто ресепшионіста доручають планування роботи автопарку і технічного персоналу компанії, закупівлю канцелярських товарів і видаткових матеріалів і довіряють виконання інших невеликих доручень. Ця робота вимагає підвищеної пунктуальності, уважності та відповідальності, найчастіше знання іноземної мови на рівні вище середнього.

Посада Особистого асистента або особистого секретаря вимагає емоційної стабільності, витримки, уважності, часто навички «сліпий» друку, елементів аналітичного мислення, високої грамотності, вміння працювати з інформацією, іноземної мови на розмовному рівні, ділового етикету, вміння раціонально і ефективно планувати час керівника.

Посада офіс-менеджера або адміністратора офісу, крім стандартних вимог до секретаря вимагає організаторських здібностей, вміння швидко і ефективно працювати з інформацією, комунікабельності, іноді специфічних знань, наприклад, бухгалтерських програм. Професія офіс-менеджера має на увазі велику самостійність і професійну ініціативу, а й велику відповідальність за ефективне функціонування офісу компанії.

Курси секретарів в Запоріжжі - зручна форма отримання нової спеціальності в стислі терміни!

Щоб докладніше дізнатися про програму курсу і записатися на навчання, зверніться до приймальної

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ