Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

  • Вартість : від 3000 грн/міс
  • Початок навчання :
    КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
  • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
  • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропизиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  • сегментарно-рефлекторні системи масажу,
  • спортивний масаж,
  • лікувальний масаж,
  • гігієнічний масаж,
  • косметичний масаж,
  • та інші сучасні види масажу.

В якості лікарського засобу професійне застосування масажу почалося ще за часів Стародавнього Єгипту. Тоді лікарі, успішно поєднуючи баню і різні методики розтирання м'язів, приводили іменитих пацієнтів в стан легкої бадьорості. Ефективність масажних вправ, націлених на оздоровлення організму, давала чудові результати.

Курси масажиста в Запоріжжі

В настоящее время обучение массажистов – одно из самых востребованных направлений не только в медицине, но и в индустрии красоты. Ведь массаж помогает привести тело в тонус и сохранить здоровье кожи. Поэтому все больше специальных школ и центров предлагают услугу обучения массажу.

Если вы хотите профессионально овладеть техникой массажа и ищете курсы массажиста в Запорожье, вы попали по адресу. Особенности массажа для взрослых и детей, массаж лица, техника выполнения и многое другое вы узнаете, записавшись на курсы в Запорожский колледж технологий и дизайна. Секреты и тайны массажного мастерства, методы его эффективного воздействия на организм человека – критерии, которыми должен руководствоваться профессиональный массажист. И мы обучим вас этому!

Навчання массажу в Запоріжжі

Навчання на масажиста в нашому коледжі дозволить вам в короткий термін освоїти основи цієї професії. Правильна постановка рук, види класичного, лікувального, сегментарного та антицелюлітного масажу, фізіологічний вплив масажних прийомів на організм людини - головні пункти нашої програми навчання.

Набір на курси проводиться протягом року. Програма включає 4 рівня:

  • Класичний масаж - вивчення азів анатомії і фізіології людини, методик і технік виконання класичного і загального масажу. Термін навчання - 1-3 місяці. Заняття проводяться в міні-групах (3-5 чоловік), 2-3 рази на тиждень по 3-4 години, в денних і вечірніх групах.
  • Сегментарний масаж - включає вивчення основ анатомії і фізіології людини, техніки і методики сегментарного і точкового масажу. Термін навчання - 1-3 місяці, 2-3 рази в тиждень по 3-4 години. Є денні і вечірні групи.
  • Оздоровчі масажі. Ви навчитеся робити медовий, баночний, ароматерапевтический і релакс-масаж. Термін навчання - 1 місяць, заняття проводяться в міні-групах (3-5 чоловік) 4-5 разів на тиждень по 4 години. Можливі індивідуальні заняття.
  • Масажні техніки по обличчю і тілу. У програму входить вивчення анатомії і фізіології людини, техніки і методики масажу обличчя і тіла. Навчання триває 1 місяць, заняття проводяться індивідуально або в міні-групах (3-5 чоловік), 4-5 разів на тиждень по 4 години.

Навчання масажистів - це більшою мірою практичні заняття. Всі вони проводяться на базі коледжу. Після закінчення курсів видається свідоцтво встановленого зразка, з яким ви можете легко працевлаштуватися в медичні або спортивно-оздоровчі центри.

Дізнатися більше про програму курсу «Масажист» і записатися на навчання можна, звернувшись до приймальні:

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м. Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ