Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

  • Вартість : від 3000 грн/міс
  • Початок навчання :
    КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
  • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
  • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропизиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  • різні техніки виконання манікюру,
  • ази гігієни і санітарії,
  • основи колористики і техніки нігтьового дизайну.

Нігтьовий сервіс в Запоріжжі і курси по його навчанню сьогодні дуже затребувані, адже краса рук дуже важлива для сучасної успішної людини. Саме тому до послуг манікюру сьогодні все частіше вдаються не тільки жінки, а й чоловіки. Майстер з манікюру займається гігієнічною обробкою рук і нігтів клієнта, виконує масаж, здійснює покриття нігтів лаком, володіє художнім розписом на нігтях.

Особливе місце в манікюрі займає «Нейл-Арт» - свого роду фігури вищого пілотажу в оформленні рук. Ці послуги завжди будуть користуватися попитом так, як люди ніколи не перестануть доглядати за своїми руками. Адже руки - це візитна картка кожної жінки!

Курси манікюру та педикюру у Запоріжжі

Як і будь-яка інша професія, пов'язана з обслуговуванням, професія майстра по манікюру вимагає не тільки бездоганного майстерності, а й індивідуального психологічного підходу до клієнтів, а також довірчого і доброзичливого ставлення до них так, як манікюрний салон відвідують, щоб не тільки зробити свої руки найбільш привабливими, але і відпочити, розслабитися і відчути турботу про себе. Курси манікюр і педикюр в Запоріжжі - відмінна можливість знайти бажану професію.

Які знання і навички Ви купуєте в процесі навчання манікюру в Запоріжжі?

Майбутнім майстрам з манікюру необхідні знання основ анатомії і етики спілкування з людьми. Вони повинні знати будову шкіри і нігтів, правила нанесення, підбору кремів і ефірних масел і їх вплив на шкіру і нігті. Щоб оволодіти цими знаннями, треба пройти навчання манікюру в Запоріжжі.

Запрошуємо вас до Запорізького коледж технологій та дизайну на короткострокові курси манікюру. За час навчання ви освоїте основи матеріалознавства, техніку виконання манікюрних робіт і етику спілкування з клієнтом.

Якщо ви майстер, у якого вже є базовий рівень знань, ви можете пройти курси підвищення кваліфікації. Вони включають виконання професійного дизайну нігтів зі складними фонами і техніками, постановку руки для виконання тонких малюнків і ліній. Ви також вивчіть основи апаратного манікюру, навчитеся працювати фрези в нігтьової естетики, ознайомитеся з особливостями інструментів і матеріалів при апаратному манікюрі.

У коледжі також проходить навчання по роботі з гель-лаком. Ви навчитеся аналізувати і вибирати оптимальні гель-лаки на сучасному ринку нігтьових технологій, відпрацюєте вміння наносити гель-лак впритул до кутикули (так зване подкутікульное покриття) і ін.

По закінченню курсу навчання манікюру і після успішної здачі іспиту випускникам присвоюється кваліфікація «манікюрниця». Надалі вони можуть працювати в сфері побутового обслуговування, при бажанні можна пройти курси з нарощування нігтів.

У наш час ремесло майстра манікюру піднімається до рівня образотворчої творчості, і будь-який майстер завжди прагне його досягти і піти далі!

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м. Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ