Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

 • Вартість : від 2000 грн/міс
 • Подача документів : Приймальна коміся працює до 1 вересня
 • Початок навчання :
  ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - Навчальний процес починається з 01.09.
  КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
 • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
 • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропизиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

 • організація і техніка торгівлі;
 • товарознавство;
 • психологія і етика;
 • охорона праці та санітарія.

Професія продавця сьогодні користується популярністю. Збільшення її затребуваності прогнозується в найближчі роки в нашій республіці. Це обумовлено об'єктивними факторами. Так, програма розвитку торгівлі передбачає активний розвиток торговельної інфраструктури і створення нових сучасних торгових комплексів - гіпермаркетів і супермаркетів. А кожне таке підприємство - це фактично 600-700 нових робочих місць.

Продавець - одна з наймасовіших професій сфери обслуговування. Що необхідно знати і вміти, щоб стати професіоналом високого класу, щоб нести людям радість?

Сучасні продавці не можуть обійтися сьогодні без глибоких і всебічних знань. Тому навчальна програма в Запорізькому коледжі технологій та дизайну включає в себе наступні тематичні розділи:

 • організація і техніка торгівлі;
 • товарознавство;
 • психологія і етика;
 • охорона праці та санітарія.

Культура продавця - важливий елемент високої якості обслуговування покупців. Продавець, постійно спілкуючись з різними людьми, повинен володіти високою загальною і професійною культурою, вміти знайти до покупця індивідуальний підхід.

Продавець повинен володіти такими цінними якостями, як стриманість, тактовність, терпіння, вміння поступатися в суперечках або конфліктних ситуаціях. Уміння панувати собою, своїм настроєм, поведінкою, мовою - неодмінна умова гарної роботи в торгівлі.

Професія продавця вимагає навичок комунікабельності і красномовства. Важливо вміти розбиратися в мотивації і поведінці покупця, полегшити йому дорогу в касу. Атмосфера торгового залу, поведінка персоналу повинні вселяти людям думку про вдалу покупку. Звідси випливає кодекс поведінки продавця, класичний стиль його одягу, вираз обличчя, контроль емоцій. Древня китайська приказка говорить: «Якщо ви не посміхаєтеся, то не розпочинайте торгівлю».

Роль продавця досить велика і відповідальна. Продавці ближче всіх стоять до покупців і представляють магазин з його достоїнствами. Виступаючи в якості посередника між виробниками товарів і покупцями, продавець повинен вміти: рекламувати наявний товар, підраховувати його вартість; стежити за своєчасним поповненням запасів товарів, термінами їх реалізації, перевіряти найменування, вагу, сортність, ціни, відповідність маркування, ярлики виробника, оформляти прилавкові вітрини.

Саме ці практичні навички учні отримують в магазинах і супермаркетах міста Запоріжжя.

Як і будь-яка професія, професія продавця пред'являє свої вимоги до індивідуальних особливостей фахівця: стійкість уваги і хороша довготривала пам'ять; арифметичні здібності; повинен бути емоційно стійким, спостережливим, товариським, чесним.

Але, найголовніше - продавець повинен, перш за все, любити свою професію!

Щоб докладніше дізнатися про програму курсу «Продавець» і записатися на навчання, зверніться до приймальної

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м. Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ