Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

 • Вартість : від 3000грн
 • Початок навчання : КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
 • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
 • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропизиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

 • вивчення матеріалів та інструментів для нарощування;
 • види і техніки нарощування вій;
 • різновиди штучних вій (вигин, довжина й товщина);
 • моделювання погляду;
 • графічні схеми видів нарощування;
 • корекцію нарощених вій;
 • етику роботи з клієнтом;
 • гігієну майстра і клієнта.

Навчання нарощуванню вій в Запоріжжі

Багато салонів краси, та й ті майстри, які працюють самостійно, пропонують представницям прекрасної статі нарощування вій в Запоріжжі. Варто сказати, що ця послуга з кожним днем ​​стає все популярнішим, хоча з'явилася вона зовсім недавно. Нарощування зручно своєю практичністю і красою, адже виглядають такі вії натурально, зникає необхідність придбання туші, а разом з нею і занепокоєння про те, що фарба потече, а перед сном її потрібно змивати. Це не тільки зручно, але й економно. Ви також назавжди забудете про сліди від обсипалася туші під очима. Крім того, оскільки вії для кожної форми очей підбираються індивідуально, то можуть виправити її так, як Ви того побажаєте.

Завдяки нарощеним віям погляд стає виразнішим і привабливіше - краса без зайвих зусиль! Не дивно, що ця послуга швидко завоювала популярність, і сьогодні, багато майстрів і стилісти, крім візажу очей, хочуть пройти курси нарощування вій в Запоріжжі.

Коледж технологій та дизайну проводить курси нарощування вій в Запоріжжі

Через високу популярності процедури нарощування вій - стають так необхідні хороші фахівці в цьому напрямку. А їх, на жаль, мало. Саме тому, коледж технологій та дизайну пропонує всім бажаючим стати майстром по частині нарощування вій, відвідавши курси нарощування вій в Запоріжжі.

Перевага курсів нарощування вій в Запоріжжі в ЗКТД

Курси навчання цій професії краще пройти в ЗКТД, оскільки вони включають в себе не тільки вивчення самих технік накладання вій, а й виготовлення вій і прикрас з натурального та штучного волосся. Також у нас ви можете пройти навчання нарощування нігтів в Запоріжжі. Варто зазначити, що учні набувають високий рівень кваліфікації, який дозволяє працювати в косметичних салонах, кабінетах візажу і фірмах з продажу. До слова, тривалість, графік і вартість курсів Вас дуже порадують.

Щоб докладніше дізнатися про програму і записатися на навчання, зверніться до приймальної

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м. Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ