Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

Денна форма навчання в Запорізькому коледжі технологій та дизайну, одна з форм навчання, яка передбачає обов'язкове відвідування аудиторних занять (лекцій і семінарів), що проводяться за розкладом п'ятиденної навчального тижня. На лекціях студенти отримують необхідний теоретичний матеріал, який пізніше закріплюється на семінарі або практичних заняттях. Методи проведення семінарів і практичних занять варіюються в залежності від тематики навчального курсу і включають розбір і рішення практичних завдань, обговорення тем курсу, проведення ділових ігор. Також застосовуються комп'ютерні технології, такі як автоматизовані навчальні системи, ділові ігри та тестування.

Переваги навчання в Запорізькому коледжі технологій та дизайну:

  • Вступ і зарахування за співбесідою. Для зарахування на навчання в наш коледж вам не потрібні результати Зовнішнього тестування. Ви вибираєте будь-яку вподобану професію, подаєте документи - і ви учень Запорізького коледжу технологій та дизайну.
  • На базі 9 класів учні вивчають цикл загальноосвітніх дисциплін і отримують атестат разом з дипломом. Після закінчення 3-го курсу присвоюється розряд кваліфікованого робітника з обраної професії.
  • Людина з нашими професії не буде безробітним, тому що завжди є охочі починають одяг або пошити новий виріб, здолати нову зачіску, манікюр, масаж, візаж.
  • Ми навчимо Вас створити найкращі умови для налагодження бізнесу (приватні майстерні, ательє, цеху), а також мінімізувати капіталовкладення.
ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ