Приватний вищий навчальних заклад
“Запорізький коледж технологій та дизайну”

ІНФОРМАЦІЯ

 • Вартість : від 2000 грн/міс
 • Подача документів : Приймальна коміся працює до 1 вересня
 • Початок навчання :
  ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - Навчальний процес починається з 01.09.
  КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ - Набір протягом року.
 • Розклад занять : Пн - Пт: денна група з 9.00 до 13.30, вечірня група з 16.00 до 19.00 Навчання відбувається в міні групах по 3-5 чоловік. Можливе індивідуальне навчання.
 • ВАЖЛИВО : У період практики більшість студентів отримують пропизиції від роботодавців по працевлаштуванню

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

 • технологія комп'ютерної обробки інформації
 • діловодство на персональному комп'ютері
 • основи програмування
 • спеціальне програмне забезпечення
 • ділова укр. мова

Комп'ютерні курси для початківців в Запоріжжі

ПРОФЕСІЯ - ОПЕРАТОР ПК.
Що повинен знати і вміти оператор ПК?
Коло його обов'язків досить широкий - він повинен знати особливості будови та експлуатації ПК, він повинен впевнено працювати у всіх основних програмних пакетах, в його обов'язки входить організація заходів щодо запобігання втрати інформації, обслуговування дисків, діагностика збоїв в роботі прикладних програм і периферійних пристроїв. Раніше було чітке розділення фахівців, що працюють з ПК, на різні професійні групи, наприклад: "електронщики" - інженери з експлуатації ПК, системні програмісти, прикладні програмісти, оператори ПК, фахівці - прикладники -користувачі прикладних програм для вирішення різних завдань в "предметної" області (економіці, фізиці, психології і т. д.).
Зараз кордону між цими професійними групами сильно розмиті, і зустрічаються найнесподіваніші комбінації груп і переходи з одних груп в інші. Палкі прихильники комп'ютерних ігор самостійно модернізують свої комп'ютери, виходять в Мережу, освоюють суміжні області. Один з найбільш частих переходів - це плавний перехід від оператора ПК до прикладного програмісту і далі до системного аналітику.

Професійні курси ПК у Запоріжжі

У нашій програмі учні на курсах ПК в Запоріжжі набувають теоретичні значення, необхідні для роботи з ПК, ми вивчаємо характеристики ПК, їх класифікацію, особливості ПК різних поколінь, структурну схему ПК, її окремі блоки і пристрої, знайомимося з позиційними системами числення: особливо з двійковій системою, дізнаємося як видається числова інформація в ОП ПК, знайомимося з програмним забезпеченням комп'ютера.

Курси комп'ютерної грамотності в Запоріжжі

Особливе місце приділяється практичним заняттям.
На практиці учні працюють з:

 • операційною системою MS DOS,
 • програмою-оболонкою NORTON COMMANDER,
 • операційною системою WINDOWS,
 • текстовим редактором WORD,
 • електронними таблицями EXCEL,
 • базами даних ACCESS,
 • програмою презентацій POWER POINT.

Навчання професії триває 1 рік. Після року навчання учні при успішній здачі всіх заліків протягом року складають кваліфікаційний іспит. На іспиті вони відповідають на питання по квитку і представляють дві практичні роботи, підготовлені в кінці року. Це робота в текстовому редакторі WORD і презентація, виконана за допомогою програми презентацій Power Point.
Що ще можна сказати про професію "оператор ПК"?

Людина, який освоїв цю професію і який захопився цим предметом, може продовжити навчання. Він може стати, наприклад, інженером по експлуатації ПК або програмістом. У багатьох технічних ВУЗах є такі спеціальності.
У яких же професіях можна застосувати свої знання комп'ютера? Ви прекрасно знаєте, що ці знання зараз необхідні і в професії секретар-референт, і бухгалтер; і підприємець, і економіст; і технолог, і конструктор і в багатьох інших.
Сучасний світ ПК настільки широкий і різноманітний, настільки швидко розвивається, що кожна людина без всякого сумніву знайде собі місце в цьому світі, і перший сильний крок в цьому напрямку - освоєння професії оператор ПК. Також ми проводимо комп'ютерні курси в Запоріжжі для пенсіонерів.


Комп'ютерні курси секретарів в Запоріжжі - зручна форма корисних навичок в стислі терміни!

Щоб докладніше дізнатися про програму курсу і записатися на навчання, зверніться до приймальної

ТЕЛЕФОНИ:

(095) 923 - 61 - 00
(096) 083 - 74 - 25

E-MAIL: zktd@meta.ua

АДРЕСА: 69095 м. Запоріжжя, вул. Поштова, б. 173

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

НАВЧАННЯ В МІНІ ГРУПАХ

ВСТУП <br />БЕЗ ЗНО

ВСТУП
БЕЗ ЗНО

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЕННА ТА ВЕЧІРНЯ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НАШІ НАПРЯМКИ

ВІДГУКИ